KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6492028
nr 649 2028
Signerad. Beduiner, 60x92
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 18:29:14
1.700 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.100 kr